KONST / Litografier / Färglitografi 5591198
nr 559 1198
Färglitografi
signerad, Vide Jansson, enl uppgift studie inför skulptur vid Kungliga Tekniska Högskolan, 61x82
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 december 2008
kl 17:11:26
200 kr
150 kr